Najčastejšie kladené otázky

• 1.     Aké školenia ponúka spoločnosť aSc?
        Spoločnosť aSc ponúka:

• Online školenia k používaniu jednotlivých modulov programov EduPage, aSc Agenda, aScRozvrhy a aScSuplovanie
        • Online školenia na objednávku po dohode so školou

2.     Ako je možné prihlásiť sa na školenie?
        Termíny školení zverejňujeme na stránke edupage.org. Na školenie sa pripojíte kliknutím na linku pri konkrétnom školení. Táto linka je funkčná 10 minút pred začiatkom školenia.

Ak máte záujem o vzdelávanie podľa špecifických podmienok školy, kontaktujte nás prostredníctvom mailu skolenia@asc.sk.

3.     Kde prebieha vzdelávanie?
        Vzdelávanie prebieha on-line spôsobom s využitím konferenčného systému Zoom, môžete sa ho zúčastniť z ktoréhokoľvek miesta, kde máte možnosť pracovať na počítači s pripojením na internet.

4.     Aké technické a programové prostriedky potrebujem, ak sa chcem zúčastniť on-line vzdelávania?
        Technické prostriedky: počítač s pripojením na internet, slúchadlá s mikrofónom alebo reproduktory.

5.     Je možné školiaci systém si dopredu vyskúšať?
        Ak ste sa zatiaľ školenia nezúčastnili a chcete si vyskúšať pripojenie, kontaktujte nás na adrese skolenia@asc.sk, dohodneme si skúšku pripojenia.

6.     Neviem sa pripojiť k školiacemu systému aSc, čo môže byť príčina?
        Pokiaľ je problém s pripojením sa k školiacemu systému aSc, treba skontrolovať:

·        dátum a čas konania školenia,

·        pripojenie do internetu,

·        spúšťanie zodpovedajúcej linky, ktorá bola zaslaná ku školeniu,

·        funkčnosť prehliadača, prípadne vyskúšajte alternatívny prehliadač (Chrome, Firefox)

7.     Koho mám kontaktovať v prípade akýchkoľvek nejasností so školiacim systémom aSc?
        V prípade nezistenia príčiny problému pripojenia sa do školiaceho systému nás prosím kontaktujte.

Kontaktné údaje:
        E-mail: skolenia@asc.sk , info@asc.sk