• EduPage pre športové kluby

Všetky funkcie v jednom prostredí, ktoré rodičia dôverne poznajú.
    Learn more
  • PREHĽAD FUNKCIÍ
      • EduPage - komplexný informačný systém

EduPage je komplexný informačný systém. Vášmu športovému klubu, futbalovej akadémii či tanečnému klubu ponúka množstvo funkcií, ktoré zefektívnia vašu činnosť. Systém ponúka evidenciu športovcov, administráciu platieb za tréningy, komunikáciu so športovcami, s rodičmi, rozvrh tréningov, riešenie dochádzky, tréningové plány a množstvo ďalších užitočných funkcií.
      • EduPage - komplexný informačný systém
      • {#100283}
      • Mobile application

Mobilnú aplikáciu EduPage pozná väčšina rodičov na Slovensku. V jednej aplikácii môžu mať rodičia deti v škole, v ZUŠ či v športovom klube. Komunikácia so športovcami či rodičmi je rýchla a efektívna. Nemusíte učiť rodičov používať nový program, okamžite vedia začať používať funkcie, ktoré systém poskytuje. Tréneri môžu cez aplikáciu komunikovať, zadávať dochádzku na tréning, tréningový program a iné.
      • Payments

Zadávajte poplatky za tréningy, sústredenia, kurzy a podobne. Športovci, resp. ich rodičia vidia prehľad poplatkov s dátumom splatnosti v mobilnej aplikácii. Platbu môžu realizovať cez službu Payme, VIAMO alebo platobnou kartou (vrátane Google Pay a Apple Pay). Úhrada poplatkov cez EduPage je pohodlná a bezpečná. Vy máte prehľad o uhradených a neuhradených platbách. Priamo cez modul platby môžete posielať správy napr. tým, ktorí s platbou meškajú.
      • {#100082}
      • {#100010}
      • Parents

Ak sú členmi vášho športového klubu deti, v EduPage veľmi jednoducho vytvoríte prístup pre rodičov. Rodičia sa tak jednoducho dostanú ku všetkým dôležitým informáciám od vás. Rodičia a deti majú oddelené prístupy do systému. V prípade potreby môžete komunikovať iba s rodičom.
      • Communication

EduPage Vám ponúka výkonný komunikačný systém. Komunikovať môžete s trénermi, športovcami alebo ich rodičmi prostredníctvom správ alebo četu v bezpečnom prostredí EduPage. Cez push notifikáciu v mobilnej aplikácii sa o správe adresáti okamžite dozvedia. Správa sa nestratí, ani neskončí v spame, ako sa to často stáva pri používaní emailu. Prostredníctvom správy s hlasovaním viete rýchlo získať spätnú väzbu od adresátov.
      • {#100785}
      • Zdieľanie fotiek

Cez mobilnú aplikáciu jednoducho zdieľate fotky v bezpečnom prostredí EduPage v súlade s GDPR. Môžete takto zachytiť pekné momenty na tréningu, na zápase či na sústredení a zazdieľať ich na pár klikov. Ak pošlete fotky iba "tímu Juniorov", k fotografiám sa nedostanú neoprávnené osoby. Vidia ich iba prihlásení žiaci a rodičia z tímu Juniorov.
      • Timetable

V EduPage si môžete vytvoriť rozvrh tréningov. Tréneri, športovci i rodičia uvidia v mobilnej aplikácii kedy a kde je tréning. Ak máte tréningy v exteriéri, rozvrhy umožňujú aj striedanie rozvrhov - napríklad normálny a dažďový rozvrh.
      • {#101497}
      • {#101517}
      • Attendance tracking

Dochádzku na tréningy môže tréner evidovať jednoducho cez mobilnú aplikáciu. Informácie o dochádzke sa nachádzajú v systéme a kedykoľvek si tréner môže pozrieť prehľad dochádzky na tréningy alebo pripraviť si rôzne tlačové zostavy. Rodičia ocenia informáciu o chýbaní, ak ich dieťa z nejakých dôvodov na tréning neprišlo.
      • Absence Notes

Prostredníctvom elektronických ospravedlneniek sa môžu športovci z tréningu ospravedlniť, resp. rodičia takto vopred ospravedlnia chýbanie svojho dieťaťa.
      • {#100878}
      • {#101549}
      • Registration

Modul Prihlasovanie je užitočný pomocník pri prihlasovaní sa na sústredenia, kempy, kurzy a podobne. Prihláseným účastníkom môžete priamo z modulu Prihlasovanie vygenerovať platobný predpis alebo im poslať správu.
      Benefits and features:
      • Students register for courses, field trips, events.
      • Confirmation from parent can be required.
      • Restrict minimum/maximum number of participants.
      • Allow second round of registration to students, whose targets have been canceled.
      • Adjust the registration terms according to your needs.
      • Full webpage

Váš klub môže mať rámci EduPage vlastnú webstránku bez akýchkoľvek ďaších finančných nákladov na jej prevádzku. Vytvorenie a úprava webstránky je jednoduchá, nevyžaduje žiadne špeciálne IT zručnosti. Na stránke môžete zdieľať textové informácie, fotografie pre verejnosť, či novinky.
      • {#101504}
      • {#101445}
      • Admissions

Elektronická prihláška do športového klubu šetrí prácu pri administrácii prijímania nových uchádzačov. Záujemcovia sami vypíšu svoje údaje do prihlášky. Údaje sa automaticky načítajú do EduPage. Predchádzate tým chybám pri prepisovaní údajov z papierovej prihlášky a šetríte svoj vzácny čas.
      • Class register

V triednej knihe môže tréner okrem evidencie dochádzky evidovať aj tréningový program, tj. to, čo sa na tréningu robilo. Zadané údaje sa nachádzajú v systéme a v prípade potreby si môže tréner kedykoľvek vygenerovať tlačovú zostavu s programom tréningov za dané časové obdobie.
      • {#100983}
      • Tréningové plány

Tréningový plán je možné pripraviť si aj vopred a zadať ho do EduPage. Potom na tréningu stačí vybrať konkrétnu tému z plánu, čím sa zaeviduje trénigový program.
      • Diplomy

Tréneri môžu svojim zverencom jednoducho pripraviť pekné diplomy. K dispozícii sú rôzne dizajny diplomov so športovou tematikou. Diplomy je možné vytlačiť alebo tiež poslať žiakom elektronicky cez EduPage.
      • Diplomy
      • {#101492}
      • Future proof

EduPage pomáha svojim zákazníkom rásť a pripraviť sa na budúcnosť - nech bude akákoľvek. Je to živý systém, ktorý neustále reaguje na nové výzvy.